Biežāk uzdotie jautājumi

section-698c0b9
Jautājumi un Atbildes
Produkti un sastāvdaļas
Lotos Pharma ir Latvijas farmācijas uzņēmums. Produkti tiek ražoti tepat Latvijā. Ražotne atrodas Mārupē.
Lotos Pharma ražotne ir izveidota atbilstoši labai ražošanas praksei, to apliecina iegūtais Labas ražošanas prakses (GMP — Good Manufacturing Practice) sertifikāts. Uzņēmuma ražotie produkti atbilst augstākajām kvalitātes prasībām, ko apliecina iegūtais Pārtikas drošības pārvaldības sistēmas sertifikātu ISO 22000.
Farmaceita konsultāciju iespējams saņemt: 1) rakstot vēstuli uz e-pasta adresi konsultacijas@lotos-pharma.com; 2) zvanot vai rakstot WhatsApp uz telefona numuru +371 27679691.
Piegāde un preču atgriešana
Pasūtījumus var izņemt internetveikala Plieņciema ielā 16, Mārupē, kā arī pasūtījumu piegāde ir iespējama ar Omniva, Pasta nodaļu un Eksprespasta starpniecību.
Pasūtījumus iespējams visātrāk saņemt Lotos Pharma interneta veikalā Plieņciema ielā 16, Mārupē. Katru darba dienu no 9:00 līdz 17:00. Izvēloties preču saņemšanu ar Omnivu vai Pasta nodaļu starpniecību, tad, veicot pasūtījumu līdz 14:00, to saņemsiet nākošajā darba dienā, bet, ja veiksiet pasūtījumu pēc 14:00, tad to saņemsiet pēc divām darba dienām. Izvēloties preču saņemšanu ar Eksprespasta starpniecību, tad, veicot pasūtījumu līdz 15:00, to saņemsiet nākošajā darba dienā, bet, ja veiksiet pasūtījumu pēc 15:00, tad to saņemsiet pēc divām darba dienām.
Preces ir iespējams pasūtīt arī uz Lietuvu un Igauniju.
Maksājumi
Nauda tiks atmaksāta 30 dienu laikā no dienas, kad Pārdevējs ir saņēmis no Pircēja aizpildītu Atgriešanas formu (lēmums atteikties no līguma), un kad Pārdevējs ir saņēmis atpakaļ Preces, no kurām Pircējs atsakās. Pārdevējs minēto naudas summu atmaksā Pircējam ar pārskaitījumu uz Pircēja bankas norēķina kontu.
Gadījumos, kad maksājums nezināmu iemeslu dēļ ir noraidīts, iesakām pamēģināt citu maksāšanas veidu, taču, ja tāds nav pieejams, lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu veikals@lotos-pharma.com vai zvanīt pa telefona nr. +371 24246799. Maksājums var netikt pieņemts gadījumos, kad ievadīta nepareiza maksājuma informācija vai kad kontā nepietiek naudas, lai veiktu maksājumu.
Īpašie piedāvājumi
Lai izmantotu atlaidi vai dāvanu karti, ievadiet Jūsu kodu tam paredzētajā laukumiņā Pirkumu groza sadaļā.
Lai saņemtu informāciju par speciālajiem piedāvājumiem, www.lotos-pharma.com pirmajā lapā, ievadiet savu e-pastu, kā arī jaunumus saņemsiet, reģistrējoties kā Lotos Pharma interneta veikala pastāvīgais pircējs.
section-77d1343
Kas ir Lotos Pharma?

Lotos Pharma uzņēmums ir strauji augošs Latvijas farmācijas uzņēmums, kas dibināts 2013. gadā.

Viens no uzņēmuma attīstības pamatiem ir sekot patērētāju vēlmēm un piedāvāt inovatīvus farmācijas produktus, kas atbilst augstākajām kvalitātes prasībām.

 

Uzzināt vairāk

Sazinieties ar mums!

  section-97e16d7

  Ko par mums saka mūsu klienti?

  Priecāsimies, ja padalīsies ar savām atsauksmēm!

  SIA "Lotos Pharma"
  Reģ.nr. 40103638962
  Plieņciema iela 16, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, Latvija
  avemed@lotos-pharma.com