Preču piegāde un atgriešana

section-5066bb8

Preču piegāde

BEZMAKSAS pasūtījumu izņemšana interneta veikalā Avemed.lv, kas atrodas Plieņciema ielā 16, Mārupē.

Būsiet laipni gaidīti  darba dienās no 9:00 līdz 17:00.

section-50847cf

Preču piegāde Latvijas teritorijā

Piegādes veids Omniva pakomāti DPD pakomāti
Piegādes maksa 2 EUR 2 EUR
BEZMAKSAS piegādes iespējas Virs 20 EUR Virs 20 EUR
Pasūtījuma izsūtīšana, ja pasūtījums veikts līdz 14:00 Tajā pašā darba dienā Tajā pašā darba dienā
Pasūtījuma izsūtīšana, ja pasūtījums veikts pēc 14:00 Nākošajā darba dienā Nākošajā darba dienā
section-0fad751

Preču piegāde uz citām valstīm

Piegādes veids Omniva pakomāti (piegāde uz Lietuvu un Igauniju iespējama pasūtījumiem no 20 EUR ) Pasta nodaļas (piegāde ārpus Latvijas iespējama pasūtījumiem virs 40 EUR)
Piegādes maksa ES dalībvaltis 3 EUR 7 EUR
Ārpus Eiropas savienības Nav 12 EUR
Pasūtījuma izsūtīšana, ja pasūtījums veikts līdz 14:00 Tajā pašā darba dienā Tajā pašā darba dienā
Pasūtījuma izsūtīšana, ja pasūtījums veikts pēc 14:00 Nākošajā darba dienā Nākošajā darba dienā
section-e168c6f

Preču atgriešana

 • Atteikuma tiesības ir Pircēja tiesības 14 dienu laikā, skaitot no dienas, kad Pircējs vai Pircēja norādītā trešā persona ir saņēmusi Preces, atteikties no Precēm saskaņā ar Atteikuma tiesību izmantošanas kārtību.
 • Atteikuma tiesību izmantošana ir iespējama, ja Pircējam ir saglabājies pirkumu apliecinošs dokuments, kas kopā ar iegādāto Preci ir iesniedzams Pārdevējam.
 • Pircējs Atteikuma tiesības var izmantot, ja precei ir vizuāli defekti, kas radušies piegādes laikā vai, ja prece ir brāķēta.
 • Lai Pircējs īstenotu Atteikuma tiesības, par Atteikuma tiesību izmantošanu Pircējam ir jāpaziņo Pārdevējam rakstot uz avemed@lotos-pharma.com vai zvanot uz tālruni +371 24246799, kā arī jāaizpilda Preces Atgriešanas forma, kuru var atrast adresē http://www.lotos-pharma.com/precu-piegade-atgriesana/. Pēc aizpildītās Atgriešanas formas saņemšanas Pārdevējs paziņo Pircējam, ka atteikumu ir saņēmis, kā arī informē par pieņemto lēmumu vai lēmuma pieņemšanas laiku.
 • Ja Pircējs un Pārdevējs vienojas par Preces atgriešanu Pārdevējām, tad Pircēja pienākums ir 14 dienu laikā pēc Atgriešanas formas nosūtīšanas (nodošanas) Pārdevējam, nodot Pārdevējam Preces, nododot tās internetveikalā Avemed.lv, Plieņciema ielā 16, Mārupē, LV-2167. Pircējam pašam ir jāsedz ar Preču atpakaļ atgriešanu un nosūtīšanu saistītās izmaksas.
 • Pārdevējs atmaksā Pircējam no Pircēja saņemtos maksājumus, ieskaitot piegādes izmaksas, ja tādas ir bijušas saistībā ar Preces atgriešanu – Piegāde ar Kurjeru, 30 dienu laikā no dienas, kad Pārdevējs ir saņēmis no Pircēja aizpildītu Atgriešanas formu (lēmums atteikties no līguma), un kad Pārdevējs ir saņēmis atpakaļ Preces, no kurām Pircējs atsakās. Pārdevējs minēto naudas summu atmaksā Pircējam ar pārskaitījumu uz Pircēja bankas norēķina kontu.
 • Ja Pārdevējs un Pircējs ir vienojušies par preces atgriešanu, Pārdevējam ir tiesības aizturēt naudas atgriešanas maksājumu līdz brīdim, kamēr nav saņēmis no Pircēja Preces, no kurām Pircējs vēlas atteikties.

Atgriešanas forma


  SIA "Lotos Pharma"
  Reģ.nr. 40103638962
  Plieņciema iela 16, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, Latvija
  avemed@lotos-pharma.com