AteroLip Fiber holesterīna kontrolei
Medijiem, Produkti

Latvijas farmācijas uzņēmums Lotos Pharma ir izstrādājis inovatīvu produktu sirds un asinsvadu veselībai AteroLip® fiber , kura sastāvā ir auzu beta-glikāni un ceļteku sēnalas, kas palīdz uzturēt normālu holesterīna līmeni asinīs. Uzņēmums 24 mēnešos,  sadarbojoties ar ārstiem un speciālistiem, produkta izveidē ir  investējis 150 tūkst. EUR.

Inovatīvs produkts holesterīnam AteroLip Fiber. Sirds un asinsvadu veselībai.

 

Uzņēmuma vadītājs Kaspars Ivanovs pauž viedokli, ka: “Pēdējo 30 gadu laikā ir dubultojies cilvēku skaits, kuriem novērota aptaukošanās. Vecumā no 18 gadiem katram trešajam pasaules iedzīvotājam ir liekais svars. Pētījumi liecina, ka visbīstamākais holesterīns tiek uzņemts ar pārtiku. Komandas izaicinājums  ir radīt efektīvus produktus sabiedrības veselības uzlabošanai, jaunākais no tiem ir AteroLip® fiber”.

AteroLip® fiber ir pirmais uzņēmuma ražotais produkts, kur precīzi dozēts pulveris ir iefasēts atsevišķās paciņās, kas sniedz iespēju nodrošināt lielāku vienas vienības devu. Lai šo realizētu, uzņēmums, investējot līdzekļus, ir papildinājis savu ražotni ar jaunām iekārtām. 

Lotos Pharma ražotne. AteroLip fiber sirds un asinsvadu veselībai.

Produkts ir izveidots ar lielu eksporta potenciālu, interesi par produktu jau izrādījušas 5 valstis. Pirmā eksporta valsts, kurā plānots ieviest AteroLip® fiber ir Lietuva.

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

 

Lotos Pharma darbība ietver jaunu uztura bagātinātāju izstrādi eksporta tirgiem. Projekta Bio4Asia projekta ietveros Lotos Pharma (Latvija) sadarbībā ar uzņēmumu BioCC (Igaunija) strādā pie jauna probiotiku un prebiotiku produktu izstrādes, kas būs potenciāls produkts gremošanas trakta, aknu darbības un imūnsistēmas normālas darbības veicināšanai.

Šis raksts atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.

 

Dalīties