Imunitāte, Skaistums

Rudens ar strauji mainīgajiem laika apstākļiem un diennakts temperatūras svārstībām ir laiks dažādām vīrusu infekcijām. Silts, drēgns, lietus, vējš, straujo laikapstākļu maiņas rezultātā – iesnas, klepus, angīna. Vai arī sasprēgājušas lūpas un pēc pāris dienām – aukstumpumpa. Taču paredzēta publiska uzstāšanās, darba intervija, ilgi gaidīta ballīte vai tikšanās ar sen neredzētu draugu, jauna iepazīšanās, pasākums, no kura nevaram un negribam izvairīties. Protams, šādos brīžos katrs vēlas izskatīties labi, bet aukstumpumpai mūsu plāni nebūt neinterisē.

Aukstumpumpa – kā tā tiek saukta sadzīvē – ir herpes vīrusa ārējā izpausme, kas parādās infekcijas slimības otrajā fāzē. Savlaicīgi reaģējot uz pirmo fāzi, kam raksturīgs lūpu iekaisums, nieze, dedzinoša sajūta vai arī vēl tikai sausas, sūrstošas, sasprēgājušas lūpas, slimību var ierobežot, atvieglot, dažkārt izdodas arī apturēt. Herpes vīrusu lielākā daļa cilvēku iegūst, jau nākot pasaulē vai agrā bērnībā, tā kļūstot par vīrusa pārnēsātājiem. Ir cilvēki, kuri tā arī nekad neizslimo, citi – pat vairākas reizes gadā.

Kāpēc?

Infekcija uzbrūk, kad imūnsistēma ir novājināta un organismam jācīnās vēl ar citām kaitēm un vīrusiem. Šādos gadījumos nepieciešams aukstumpumpu uzmanīgi apkopt un ārstēt, rūpīgi ievērojot higiēnu. Speciālisti iesaka lietot preparātus, kas regulē un palielina organisma dabiskās aizsargspējas, tādus, kuru sastāvā ir dubultspirāliskā ribonukleīnskābe (dsRNS).

Aktīvajā slimības fāzē, ja vien iespējams, labāk būtu palikt mājās. Ja esat ģimenes cilvēks, vajadzētu lietot atsevišķu dvieli, traukus, kā arī izvairīties no jūtu izpausmes, kas saistītas ar fizisku kontaktu, tādējādi pasargājot savu mīļoto cilvēku. Varbūt pat vairākas nedēļas – kamēr vien uz lūpas ir krevele. Svarīgi atcerēties, ka aukstumpumpu labāk lieki neaiztikt un nepacietībā nenoplēst, kamēr pati nenoiet. Lai nepaliek rētas. Aukstumpumpa mēdz būt apgrūtinoša un nepatīkama, taču tā nav mūžīga.

Novērst infekciju, kā arī saīsināt izveseļošanās laiku palīdz tieši šim mērķim izstrādāti preparāti, balzami, spreji, ziedes, vēlams, no dabiskām izejvielām, kas neļauj vīrusam vairoties. Ja aukstumpumpas parādās regulāri (uzmetās pērn ap šo laiku), ieteicams jau profilaktiski lietot līdzekļus deguna un mutes gļotādas kopšanai.

Lai uzveiktu vīrusus ir nepieciesama precīzi tēmēta un ātra iedarbība. Izmantojot unikālu biotehnoloģiju ir izveidots produkts Larifan, kuram ir viss nepieciešamais, lai stātos pretī vīrusiem, tajā skaitā arī Herpes. Latvijā iemīļots un populārs produkts ir Larifan Ungo, ta sastāvā ir patentēts, dabiskas izcelsmes dsRNS, kas nodrošina dubultu iedrabību cīņā ar vīrusiem – palielina organisma dabīgās aizsargspējas un neļauj vīrusiem vairoties. Larifan UNGO ir ieteicams lietot dodoties ārpus mājas, lai noslēgtu vīrusa “ieejas vārtus”.

Uzveic Aukstumpumpu ar Larifan!

 

 

 

Dalīties