kustību problēmas
Locītavas

Mūsu pašu farmaceiti ar ārstu atbalstu radījuši inovatīvu - pat unikālu – formulu MAGNEFlex cilvēkiem ar sūdzībām par savu balsta un kustību aparātu. Pateicoties oriģinālai, zinātniski pamatotai aktīvo vielu kombinācijai, tagad rasts spēcīgs un novatorisks risinājums!

Stīvs un līks jau 40 gados?

Atnācu no darba un uzreiz nometu augstpapēžu kurpes; vairs nevaru izturēt visu dienu tajās. Rokas un pleci smeldz pēc vakardienas aizkaru karināšanas. Vajadzētu apmainīt kaķa tualetē pakaišus, bet grūti pieliekties. Atkritu dīvānā atpūsties. Bāc... Tiešām vecums jau klāt četrdesmit gados?! Kaut ko vajadzētu mainīt dzīvesveidā, piemēram, sportot, tikai mana otrā puse, aktīvs garu gabalu skrējējs, arī bieži sūdzas par locītavu un muskuļu sāpēm!

Protams, jaunāki nekļūstam, un ķermenis nolietojas. Atkarībā no sāpju, stīvuma un lokanības pakāpes katrs pats var aplēst savu locītavu veselības pakāpi un to, kādu ietekmi tā atstāj uz vispārējo labklājību un pašsajūtu, veicot fiziskas aktivitātes. Grūti gan pieņemt to, ka it kā tu, cilvēks, visu dari ar prātu un mēru – bet ķermenis tik un tā pieviļ. Tikmēr citi tavā vecumā iemanās vēl doties ceļojumā ar autobusu (kā viņi var stundām ilgi nosēdēt?) vai pat uztaisīt špagatu!

Kāpēc tā notiek - locītavu problēmas rodas visiem, taču izpaužas tik atšķirīgi? Ievācu informāciju un secināju, ka lielākoties to var izskaidrot ar trim galvenajiem cēloņiem.

Kāpēc sākas kustību problēmas?

1) Augstas intensitātes treniņi - var izraisīt kaulu, locītavu un locītavu ietverošo muskuļu traumas.

Parasti tas notiek pašu vainas dēļ: locītavas tiek pārpūlētas ar pārmērīgu slodzi un kustību atkārtošanos bez atbilstošas atpūtas, vēl vairāk – arī ķermenim netiek dots pietiekami daudz laika atgūties. Tas ir mana dzīvesbiedra un mātes gadījums – viens mēdz skriet bieži vien katru dienu nedēļā, neveicot nekādus citus vingrinājumus; otra vasarā no rīta līdz vakaram ņemas pa dārzu, lai gan tas ir pāri viņas spēkiem. Draudzene savukārt pēkšņi pievērsās vingrošanai mājās un savā iesācējas entuziasmā tā pārforsēja, ka nācās doties pie ārsta. Ārsts teica, ka bijusi nepareiza vingrinājumu tehnika, turklāt locītavas kopš dzimšanas diezgan vārīgas – šķiet, iedzimtības dēļ.

2) Mazkustīgums - var izraisīt dažādas veselības problēmas, piemēram, artrītu, osteoporozi, tas var novest arī pie svara pieauguma un novājinātiem muskuļiem un locītavām.

Ja muskuļi netiek regulāri izmantoti, tie var atrofēties un zaudēt spēku, apgrūtinot locītavu darbību. Bezdarbība ne tikai vājina muskuļus, bet arī izraisa svara pieaugumu, kas var uzlikt papildu slodzi locītavām. Ilgstoša sēdēšana vai stāvēšana var radīt stīvumu muskuļos un locītavās, samazinot kustību apjomu un lokanību. Patiesībā tas ir mans un daudzu manu kolēģu gadījums – pārmērīgi esam iesēdējušies pie datora!

3) Novecošana - var veicināt locītavu bojājumus dažādu procesu rezultātā.

Laiks deldē struktūras locītavās un ap tām: notiek dabisks locītavu skrimšļa nodilums; samazinās sinoviālā šķidruma ražošana un locītavu eļļošana. Ar novecošanu ir saistīta arī osteoporoze - kaulu blīvuma zudums un kaulu vājināšanās. Muskuļu masas un spēka samazināšanās noved pie muskuļu vājuma, ietekmējot locītavu atbalstu. Visbeidzot var rasties iekaisums un iespējami locītavu traucējumi, kas veicina bojājumus.

Ja atpazināt arī sava stīvuma vai sāpju problēmas cēloni zem kāda no šiem punktiem, pienācis laiks rīkoties – jo labāk nekļūs. Ja arī ir gadījumi, kad laiks dziedē, tad attiecībā uz locītavām to nevar apgalvo.

locītavu veselībai

Dotais locītavām atdosies

Galerts, cūkausis un citi skrimšļi uzturā neko nedod locītavām – un pat ja dotu, tā nav nedz efektīva, nedz mūsdienīga palīdzība. Vēlies locītavas ilgstoši saglabāt dzīvīgas un enerģiski baudīt aktīvu dzīvesveidu? Orto klīnikas traumatologs Andrejs Peredistijs saka: “35 - 45 gadu vecumā jāsāk vairāk rūpēties par savu „ritošo daļu” un balsta aparātu”. Pat ja sāpes un locītavu problēmas nav lielas, vecuma izmaiņas ir neatgriezeniskas – bet tās var “piebremzēt”. Ar nosacījumu, ka tiek sakārtots arī dzīvesveids un atrisināta mazkustīguma problēma.
Līdztekus mērenai vingrošanai MAGNEFlex akurāt ir mūsdienīgs papildinājums ikdienā ikvienam, kurš rūpējas par savu kaulu un locītavu veselību un vēlas uzturēt normālu muskuļu darbību. Dr. Peredistijs to rekomendē arī saviem pacientiem, kuriem ir nepieciešamība atjaunot locītavu kustīgumu gan akūtos, gan hroniskos gadījumos.

MAGNEFlex sastāvs apvieno sevī zinātni, pieredzi, ārstu atbalstu un inovāciju. Tādējādi šis produkts, ko vietējais farmācijas uzņēmums Lotos Pharma izstrādājis kopā ar speciālistiem, patiks pat visprasīgākajiem klientiem.

Tā sastāvā ir:

* jaunākais locītavu II tipa nedenaturētais kolagēns, ir galvenā locītavu skrimšļa dabiska sastāvdaļa

* magnijs - veicina normālu nervu sistēmas un muskuļu darbību

* C vitamīns - veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai skrimšļu un kaulu darbībai.

* D3 vitamīns (4000 SV) – palīdz uzturēt kaulu veselību un normālu muskuļu darbību

* B6 vitamīns – veicina normālu nervu sistēmas darbību

MAGNEFlex ieteicams lietot ikdienā ikvienam jau pēc 35 gadiem, kurš rūpējas par savu kaulu un locītavu veselību un vēlas uzturēt normālu muskuļu darbību!

locītavas
section-57da152
Dalīties