Par mums

section-318a073

AveMed.lv ir  uzņēmumu SIA Lotos Pharma, SIA Solepharm, SIA Larifāns interneta veikals. Visi www.avemed.lv piedāvātie  produkti tiek ražoti tikai no augstākās kvalitātes, sertificētām izejvielām ar augstāko aktīvo vielu daudzumu tajās, tādā veidā nodrošinot produktu efektivitāti un piemērotību ikvienam cilvēkam, ikvienā vecuma grupā, ar visdažādākajām vajadzībām.

SIA Lotos Pharma un SIA Solepharm produkti satur ārstniecības augu ekstraktus, vitamīnus un mikroelementus, kas pierādījuši savu efektivitāti klīniskajos pētījumos un ikdienas praksē. Uzņēmumu galvenie virzieni ir augstas kvalitātes oriģinālproduktu izveide un ražošana, balstoties uz jaunākajām tehnoloģijām dabas zinātnēs. Produktu sastāvdaļas ir 100% dabīgas un nesatur mākslīgās krāsvielas, garšas pastiprinātājus, mākslīgus konservantus vai citas neatbilstošas sastāvdaļas.

SIA Larifāns ražo pretvīrusu un imūnmodulējošus preperātus, kuru iedarbības diapazons ir robežās no lokālās imunitātes stirpināšanas līdz vispārējai imūnsistēmas stabilizācijai. Šos produktus var lietot, lai izvairītos no saslimšanas, nostiprinot imunitāti (profilakse), lai ārstētu nopietnas vīrusu izraisītas slimības. Larifan ir dabiskas izcelsmes BioProdukts, to iegūst biotehnoloģiskā ceļā no baktērijām.

 

AveMed.lv  piedāvā:

    • ražotāja cenas,
    • ātru piegādi,
    • farmaceita konsultāciju e pastā,
    • iespēju iepirkties klātienē.
SIA "Lotos Pharma"
Reģ.nr. 40103638962
Plieņciema iela 16, Mārupe, Mārupes novads, LV-2167, Latvija
avemed@lotos-pharma.com