Miegs

Lotos Pharma, ieviešot jauno zem mēles pūšamo miega līdzekli Good Sleep Spray, veica akciju “Cik labs miegs ir mūsu birojā?”. Akcijas mērķis bija pievērst uzmanību miega kvalitātei un kā tā atspoguļojas mūsu ikdienā. Viesojoties birojos un pārbaudot darbinieku reakcijas ātrumu, tika veikta dalībnieku aptauja, lūdzot novērtēt miega kvalitāti un miega traucējumu risināšanas veidus.

Aptauja atklāja, ka vairāk nekā puse jeb 61% respondetu saskaras ar kādu no miega traucējumiem. Grūtības iemigt ir 33% respondentu, kā arī 31% nakts laikā bieži mostas. Interesanti, ka šeit ir vērojamas nelielas atšķirības starp dzimumiem. 34% sieviešu kā galveno miega traucējumu atzīmēja pamošanos nakts laikā, bet lielākā daļa vīriešu jeb 40% atklāja, ka ir grūtības iemigt. Abi dzimumi vienlīdz daudz jeb 23% no respondentiem atklāja, ka jūtas miegaini arī dienas laikā, kas arī ir viens no miega traucējumu simptomiem.

 

Aptauja parādīja interesantu tendenci, ka daļa cilveki nepareizi risina savus miega traucējumus. Piemēram, pirms miega lieto kafiju, kā arī, gaidot miegu, skatās mobilajās ierīcēs vai TV ekrānos, kas var traucēt dabīgā miega hormona melatonīna izstrādi. Pārsteidzoši bija arī tas, ka uz jautājumu par miega traucējumu risināšanu lielāka daļa jeb 58% respondentu atbildēja, ka pašlaik savus miega traucējumus nerisina. Tas parāda, ka ir svarīgi informēt sabiedrību par miega traucējumiem un traucējumu risināšanas veidiem, jo miegs ir svarīgs mūsu veselības priekšnoteikums.

Lotos Pharma vadītājs Kaspars Ivanovs : “Bezmiegs ir uzveicams. Simtiem reizes esam dzirdējuši, ka miegs ir labākās zāles vai arī miegs ir saldāks par medu. Ar bezmiega simptomiem nav jāsamierinās, lai veidotu savu ikdienu labāku, ir jāmeklē risinājums. Šeit var palīdzēt arī konsultācijas ar ārstiem un farmaceitiem.”

Lotos Pharma veica aptauju akcijas “Cik labs miegs ir mūsu birojā?” ietvaros 2016.gada novembrī, aptaujājot 205 respondentus vecumā no 18 līdz 65 gadiem.

Good Sleep Spray ir uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

Papildu informācija meklē www.avemed.lv

//www.avemed.lv/wp-content/uploads/2024/02/GoodSleep-1.jpg
section-a098d48
Dalīties