Pārdomu laiks pirms gadumijas
Citi

Klāt ir gada nogale, svētki un brīvdienas. Laiks, kad atskatīties uz aizvadītā gada notikumiem un nenotikumiem, veiksmēm un neveiksmēm, padomāt, kā uzlabot pašsajūtu, veselību un dzīves kvalitāti. Gads pagājis jaunā vīrusa zīmē, reti kuru tas nav ietekmējis. Visapkārt cilvēki maskās, dažādi ierobežojumi, lai mazinātu vīrusa izplatību. Kareivīgi diametrāli pretēju „pareizo” uzskatu paudēji, sazvērestības teorijas, zaudētas darbavietas un pat nozares, iedragāta valsts ekonomika. Dzīve un ikdiena tiešām mainījusies, gribam to vai nē, patīk mums tas vai nē. Lielākoties jau negribam un nepatīk. Taču mainīt kopējo situāciju mēs nevaram. Toties varam darīt to, ko tiešām varam.

Pārdomu laiks pirms gadumijas
Foto: www.freepik.com, Christmas photo created by prostooleh

Dievs, dod man rāmu garu pieņemt visu, ko nespēju ietekmēt, drosmi mainīt to, ko es spēju, un gudrību vienmēr atšķirt vienu no otra! Šī viedā lūgšana tiek piedēvēta Svētajam Asīzes Franciskam vai varbūt pat jau Konfūcijam (Kurts Vonnegūts to tikai citēja), bet ir vietā arī šodien. Ko tad varam darīt lietas labā?

Mēs varam rūpēties par savu veselību, tādējādi iepriecinot visus! Būdami veseli, mēs visvairāk aplaimosim savus tuviniekus un – galu galā – arī savu valsti. Kamēr esam veseli, uztveram to kā pašu par sevi saprotamu. Veselība mums vienkārši pienākas! Saskaroties ar slimību, jūtamies apbēdināti, netaisni piemeklēti. Kāpēc tieši man? Taču rūpēties par veselību, rīkoties atbildīgi, savlaicīgi, izvairīties no liekiem riskiem ir mūsu katra pienākums. Pirmkārt, pret sevi. Otrkārt, pret savu ģimeni, kas ir nemainīga vērtība – vēl jo vairāk šajā dīvainajā laikā. Treškārt, pret darba devēju, ja tāds ir, kolēģiem, draugiem, sabiedrību, pārslogotajiem veselības aprūpes darbiniekiem, Veselības Ministriju, Latviju un pasauli, kuras daļiņa esam.

Pārdomu laiks pirms gadumijas
Foto: www.freepik.com, Background photo created by Kireyonok_Yuliya

Novēlam svētkos neiekrist pārmērībās! Nedz ēšanā, nedz dzeršanā, nedz apdāvināšanās trakumā. Ir patīkami saņemt dāvanas, taču meklēt tās veikalos šogad daudziem sagādā stresu. Mums ir neskaitāmi iemesli palikt mājās un ārā doties tikai veselīgās pastaigās pēc svaiga gaisa malka. Esam jau iemācījušies daudzas lietas darīt attālināti. Vienīgi mīlēt sevi vajadzētu tieši.

Lotos Pharma ir farmācijas uzņēmums, kas palīdz rūpēties par veselību, ražojot visdažādākos preparātus no dabas izejvielām. Uzdāvinot saviem mīļajiem kādu no tiem, mēs parādām, ka šis cilvēks mums ir svarīgs! Arī izturoties atbildīgi par savu veselību, mēs apliecinām to pašu. Tāpēc pārdomu vērts būtu neliels, piemēram, vitamīnu, pasūtījums interneta veikalā, vai ne? Lieliska dāvana!

Nekas nav mūžīgs. Arī vīrusi ne.

Veselīgu Jauno gadu!

Dalīties