AveMed.lv veikala noteikumi

Konsultēties ar ārstu vai farmaceitu pirms produkta iegādes, kā arī rūpīgi iepazīties ar produkta lietošanas instrukciju.

Klientam ir tiesības atteikt pasūtījumu gadījumā, ja precei ir vizuāli defekti, kas radušies piegādes laikā. No preces var atteikties, ja klients var uzrādīt pirkumu apliecinošu dokumentu - čeks, pavadzīme vai kvīts. Patērētāju tiesību aizsardzības likums 12.pants. 5. punkts. Naudas atgriešana notiek 14 darba dienu laikā no atteikuma brīža uz kontu, kuru klients izmantojis norēķinoties par preci.

Gadījumā, ja prece ir sabojāta, pircējam ir šādas apmaiņas iespējas.

Dodies uz ražotāja norādīto tirdzniecības vietu, Plieņciema iela 16, Mārupe, Latvija, LV-2167 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00 (līdzi ņemot pirkumu apliecinošu dokumentu) rekomendējam kā visātrāko preces apmaiņas novēršanas variantu, vai zvanīt pa tālruni + 371 24246799, kur pircēju uzklausīs AveMed.lv darbinieks un ieteiks labāko situācijas risinājumu.

Cenas

Cenas var tikt mainītas bez brīdinājuma. Visas cenas www.avemed.lv veikalā ir norādītas eiro ar ietvertu 21% PVN.

Privātuma politika

Visa informācija, kuru klients ieraksta AveMed.lv interneta veikalā ir nepieciešama, lai mēs varētu veikt kvalitatīvu pasūtījumu apstrādi un klientu servisu. Šī informācija ir SIA "Lotos Pharma" īpašums un nekādā gadījumā netiek nodota trešajām personām.

Lai veiktu kvalitatīvu pasūtījuma apstrādi, mums ir nepieciešama sekojoša informācija:


Klienta Vārds, Uzvārds 
- lai varam pasūtījumam norādīt autorizētu saņēmēju.


Piegādes adrese 
- lai varam veikt preču piegādi.


Kontakttālrunis
- lai kurjerdienests vai klientu konsultants var sazināties ar klientu.


E-pasts
 
- tiek izmantots autorizācijai interneta veikalā, uz to tiek nosūtīts pasūtījuma apstiprinājums, kā arī tiek izmantots komunikācijai ar klientu.

Pirkumu grozs